تعمیرات گوشی ایفون

تعمیرات گوشی ایفون

یکی از مهم ترین ویژگی های مرکز تعمیرات گوشی آیفون در کرج استفاده از قطعات اصلی برای تعمیر و تعویض قسمت های سخت افزاری دستگاه با پیشترفته ترین و بروز ترین ابزارها می باشد.

تعمیرات گوشی آیفون با تیمی تخصصی و کار بلد با سطح علم بالا در خصوص محصلات ایفون کار را برای شما کاربران آسان می کنند .

با توجه به اینکه در اثر ضرب دیدگی یا آب خوردگی ممکن است برخی از قطعات تلفن های همراه هوشمند دچار خرابی و یا نقص کلی شوند، باید برای تعویض آن ها اقدام نمود.

استفاده از قطعات فرعی به جای قطعات اصلی دستگاه می تواند عواقب جبران ناپذیر داشته و باعث کاهش کارایی دستگاه و خرابی زودرس کلی آن شود.

به همین دلیل ما در این زمینه از قطعات اصلی و اورجینال شرکت اپل استفاده می کنیم تا کوچکترین مشکلی بعد از تعمیرات گوشی آیفون برای این دستگاه ها به وجود نیاید.

در پایان انجام عملیات نیز گارانتی معتبر تعمیر گوشی آیفون به مشتریان ارائه می شود تا ضمن نشان دادن سطح کیفیت بالای تعمیرات، سندی برای مشتری مداری مرکز نیز باشد.

 

نمایندگی آیفون  در کرج

برخی از مشکلات گوشی های آیفون که در این مرکز با کمترین هزینه برطرف می شوند
تلفن های همراه آیفون  نیز مانند دستگاه های دیگر با توجه به امکاناتی که دارند، قسمت های سخت افزاری و نرم افزاری مختلفی خواهند داشت.

هر چه به سمت مدل های پیشرفته تر گوشی آیفون برویم، تعمیرات آن ها نیز تخصصی تر خواهد شد.

از جمله خدمات بهترین مرکز تعمیرات گوشی آیفون می توان به موارد زیر اشاره نمود.

تعمیر و یا تعویض صفحه نمایش دستگاه

تعمیرات سخت افزاری مانند برد، هارد، دوربین، بلندگو، شارژر و …

تعمیرات و خدمات نرم افزاری در زمینه ی ارتقای امکانات دستگاه، رفع مشکلات مربوط به عدم آنتن دهی، برطرف نمودن مشکلات بالا آمدن سیم کارت و …

تعمیر و تعویض سوکت شارژر

برطرف کردن مشکلات مربوط به بالا نیامدن و هنگ کردن دستگاه

برداشتن اپل ای دی

و….