تعمیرات ipad اپل

تعمیرات ipad اپل

تعمیرات ipad اپلتعمیرات ipad اپل

تعمیرات ipad اپل به‌عنوان یک ارائه‌دهنده خدمات مجاز اپل، تمامی تکنسین‌ های مرکز خدمات ما توسط اپل آموزش دیده و تأیید شده‌اند. مراکز خدمات و شیوه‌های کاری ما تحت کنترل منظم کیفیت اپل هستند تا اطمینان حاصل شود که بالاترین استاندارد مراقبت از مشتری و تخصص فنی را حفظ می‌کنیم. تکنسین های خدمات ما فقط از قطعات مجاز اصلی اپل استفاده خواهند کرد.

تعمیر را رزرو کنید

تعمیرات خارج از گارانتی

ما می توانیم تعمیرات خارج از گارانتی iPad شما را تعمیر کنیم.

آی‌ پد ابزاری فوق‌العاده مفید برای داشتن است. آی‌ پد بسیار کاربردی است، از نظر اندازه جمع و جور است و می توان آن را در حین حرکت حمل کرد. اما، چه اتفاقی می افتد که یک آی پد آسیب بیند یا خراب شود؟ اکثر مردم در صورت بروز این اتفاق به ارتقاء به یک iPad جدید فکر می کنند. با این حال، این هزینه زیادی دارد.

جایگزین ساده تری برای این وجود دارد فقط می توانید به تکنسین های متخصص تعمیر در apple-mart.ir مراجعه کنید. ما سال‌هاست که تعمیرات آی‌پد و تبلت را برای مشتریان انجام می‌دهیم و تکامل آی‌پدها را از نزدیک دنبال کرده‌ایم. این به ما این امکان را می دهد که خدمات تعمیر با کیفیت بالا و موثر را برای اکثر مشکلات iPad ارائه دهیم.

تعمیرات آی پد

تکنسین های ما تجربه کافی در تعمیر طیف وسیعی از مشکلات با مدل های مختلف iPad دارند. در حال حاضر، ما خدمات زیر را در تعمیر آیپد در بدفورد ارائه می دهیم:

– تعمیرات سخت افزاری

– تعمیر آسیب آب

– تعمیرات اسپیکر

– ارتقاء نرم افزار

– جایگزینی باتری

– تعمیرات کانکتور داک

– تعمیرات دکمه هوم

– تعمیرات دکمه ولوم

– تعمیر صفحه نمایش لمسی

– مسائل مربوط به برق

– جایگزینی قاب/کروم فراگیر

صرف نظر از اینکه کدام مدل آی پد را دارید، تکنسین های ما می توانند آن را به درستی تعمیر کنند. و اگر از مشکل iPad خود مطمئن نیستید یا مشکل شما در بالا ذکر نشده است، لطفاً مستقیماً با ما تماس بگیرید.

apple-mart.ir اینجاست تا تعمیرات iPad را برای شما بسیار ساده و مقرون به صرفه کند. ما خدمات تعمیر مطمئن، سریع و ارزان را ارائه می دهیم و تکنسین های ما در زمان بسیار کمی آی پد شما را تعمیر خواهند کرد!

برای تعمیر آیپد خود، کافی است با دستگاه آسیب دیده یا معیوب خود به فروشگاه ما در کرج مراجعه کنید. ما ابتدا وضعیت iPad شما را ارزیابی می کنیم و سپس یک پیشنهاد رایگان و بدون تعهد به شما پیشنهاد می کنیم. اگر تصمیم گرفتید با ما همراه شوید، ما در اسرع وقت دستگاه شما را تعمیر خواهیم کرد.

ما می توانیم به طور موثر مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری را تعمیر کنیم. در صورت تعویض سخت افزار، ما فقط از بهترین کیفیت قطعات استفاده می کنیم.

خدمات تعمیر آی پد ما در کرج توسط یک ضمانت نامه واقعی پشتیبانی می شود. وقتی ما را انتخاب می کنید، می توانید مطمئن باشید که دستگاه شما به درستی تعمیر می شود. در موارد نادری که در ضمانت ما با آی پد خود با مشکلات بیشتری مواجه شدید  ما آن را به صورت رایگان تعمیر می کنیم!